| Eclectica a întrebat:

Cine stie cum pot lua legatura cu cei din maramures sau alte zone, care dau comenzi si cumpara artizanat? Produse cusut, cu si fara margele? Nu-mi dati linkuri despre comert cu margele, caut comenzi! Funda mare!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Intra pe linkedin sa-ti faci reclama.

| Trandafirii a răspuns:

Cauta siteul si scrie acolo contact apoi ori ii suni ori iei legatura pe e mail

| Eclectica explică (pentru Trandafirii):

Nu am gasit site de gen care sa caute persoane care lucreaza asa ceva. Doar cu reclame la produse deja cumparate pe care le revand.