| bellekamms a întrebat:

Cine stie un program pentru creare unui site? Nu stiu daca am pus corect intrebarea, dar va rog sa ma ajutati.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andreea50 a răspuns:

Dreamweaver. Poti lucra atat in modul "Code" cat si in modul "Design", depinde ce cunostinte ai. Modul "Design" este mai ales pentru cei care nu detin cunostinte de Html. Este deosebit de util, mai ales cand doresti sa-ti creezi un site de la zero.

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Joomla, cel mai simpmlu.

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Www.ucoz.com e un site unde poti sa-ti faci site-uri gratis este cel mai bun si cel mai eficient

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WordPress, Blogger

| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci si www.ucoz.ro (subdomeniul ucoz.com), probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!