| Jenny23 a întrebat:

Stie cineva un ( site, program, nu stiu ) pe care pot descarca Metin2?

Răspuns Câştigător
| AframyK a răspuns:

Metin 2 se poate descarca de pe site-ul jocului, adica www.metin2.ro

3 răspunsuri:
| Denis470 a răspuns:

Daca te referi la Metin2Ro scrie pe Google,, metin2ro", intrii pe primul site din lista si ai sa gasesti o fereastra acolo care se numeste,, descarca'' sau,, downloadeaza'' nu stiu sigur, in fine, il descarci de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.onlyfree.ucoz.com/publ/2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici foarte multe servere private de metin2 http://topgames200.com/games/metin2