| anonim_4396 a întrebat:

Cine va fi urmatorul presedinte?

Răspuns Câştigător
| somebody a răspuns:

...escu cu siguranta.winking

14 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Traian Basescu

Anna
| Anna a răspuns:

Poate o fi baiat bun Crin Antonescu, dar nu are notorietate! Tind sa cred ca tot Basescu sau Geoana...

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

In Romania? Crin Antonescu!

cristian
| cristian a răspuns:

Romania este o tara bolnava si are nevoie de un doctor.
Acesta este Sorin Mircea Oprescu care va fi viitorul presedinte al Romaniei.

assiris
| assiris a răspuns:

Cioaba, sa fim si noi in pas cu americanii (la culoare!)

| Alexandrinaa a răspuns:

Oricum nu cineva care sa merite cu adevarathappy, pentru ca traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul. Riscam sa fie tot Basescu, pentru ca romanii obisnuiesc sa repete chiar si...prostia, potrivit ar fi Crin Antonescu, dar neapartinand dintr-unul din partidele puternice, sigur n-are prea multe sanse si... la cat suntem de buni in prostie omeneasca (la fel de infinita ca Universulwinking ), nu m-as mira sa fie mai rau.decat am afirmatbig grin... Dar eu il vreau pe Crin happy

| viorel2c a răspuns:

Tot Basescu.

| adr1an0 a răspuns:

Gigi Becali... sper

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romanilor le cam place sa repete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa imi verific globul de cristal si o sa te anunt happy dar probabil tot un incompetent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde sa stim noi?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

GIGI BECALI

| bunica a răspuns:

Cel ce va fi ales

| andreiolariu a răspuns:

Cine intreaba...happy