| tulipenoir1996 a întrebat:

Cititi poezia "Sa ne iubim pe tarmul Marii Negre" de Adrian Paunescu, si cine imi face un scurt si frumos comenteriu, isi spune opinia despre poezie, scrie mesajul, etc...peimeste o funda mare

1 răspuns:
| redrooose a răspuns:

De ce nu mai bine pui tu manuta frumusel o citesti, te gandesti daca iti place, de ce, ce iti pare ca transmite aceasta poezie... eventual sa te documentevi despre opera lui Adrian Paunescu sa vezi in ce trasaturi are opera sa si sa te apuci de comentat? Foarte usor este sa dai comenzi, nu crezi? V-ati invatat sa copiati, sa luati temele de la altii, de gandit in niciun caz!