| RaluKkkk a întrebat:

Credeti ca merita sa citesc cartea Tom Sawyer Detecetiv?

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca ai citit si Aventurile lui Tom Sawyer, o sa-ti placa si asta. Oricum orice carte merita sa fie citita, chiar si Tom Sawyer "Detecetiv".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plac cartile de aventura, fi gata sa le citesti! In cazul in care te fascineaza Tom Sawyer, citeste-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E o carte relaxanta si interesanta.

| vladutz_4736 a răspuns:

Da doar ca e continuarea de la cartea huck finn care si ea e continuarea de la av. lui tom sawyer si da merită citită(dupa ea urmeaza tom sawyer in străinătate)