| Emi_8677 a întrebat:

Credeti ca o persoana dupa 40 de ani mai poate sa se apuce de actorie?

3 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Da se poate, exista firme care se ocupa cu figuratie. Daca expresia te ajuta sa intri intr-o figuratie mai complexa atunci vei fi chemat mai mult, si poti ajunge mini vedeta prin filme, seriale sau reclame. Am cunoscut persoane de peste 60 de ani care faceau asta.

| IugaDani a răspuns:

The sky is the limit. Morgan Freeman a ajuns cunoscut abia la 50 de ani.

| AlexandraP942 a răspuns:

Bineînțeles! Vârsta este doar un număr. Orice este posibil dacă îți dorești cu adevărat. Interesează-te de niște cursuri de actorie și pornește la drum! Succes! happy