| WhatMeanLove a întrebat:

Cui i place sa deseneze si mai precis ce va place sa desenati?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Eu desenez aproape orice, dar numai in creion, foarte rar in culori.Depinde de starea mea de spirit, intamplarile petrecute din viata mea, ce mai gasesc super interesant pe net.

Desenele mele le gasesti aici:

http://www.myspace.com/......gs/1068672

8 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Mai am momente când am o poftă (să zic aşa) să mâzgâlesc ceva pe orice apuc laughing.Ce desenez? Depinde de starea pe care o am, oricum nu va ieşi decât o chestie mare şi colorată pe care o înţeleg doar eu laughing.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Ador sa desenez anime ♥

| TheToxicNightmare a răspuns:

I-mi place mult sa desenez. Caini, hiene, lupi, lei, si alte animale. Mai desenez si oameni dar nu prea ma pricep. Nici asa grozav la animale dar Uite un desen. :D http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/#/d3frvuu

| AnonimaPunct a răspuns:

Mieee love struck si sincer imi place sa desenez modele stilizate (copaci, flori, modele de tot felul) si portrete (exersez pe Michael Jacksonhee hee)

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Mie imi place sa desenez nu fac opere de arta (nu sunt chiar asa de priceputa) dar imi place sa desenez deoarece ma relaxeaza.A da imi place sa desenez peisaje!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Te pup!

| bloodyflower a răspuns:

Ador sa desenez! Fac asta de mica happy! Desenez in functie de starea mea de spirit.de asemenea desenez lucruri care ma impresioneaza.happy

| divyanka_7923 a răspuns:

Indieni

| almamihaela a răspuns:

Mie imi place sa desenez.Ma pricep la toate.Si toate imi plac.