| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Va place sa desenati? Ce desenati cel mai des? eu mai mult fetehee hee

Răspuns Câştigător
| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu desenez si fete in diferite tinute si cu mana in sold sau ceva gen:d.
Sau desene din natura gen : un pod, un pom, cerul tongue.

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Mda. pai, oameni. (doua bete-nfipte c*r - picioarele, bine si c*rul e un batlaughing, alte doua bete - mainile, un bat corpul, un cerc - capul si alte doua cercuri. +18 aniblushing). Cam asa stiu eu desena. Ah, si cercurile is cam batoase.

| baru a răspuns:

Salut. Mie da. Eu desenez cel mai mult si mai des natura. Pe locul al doilea. desene abstracte. Nu sunt un talent, dar ma descurc. Pa

| iuandfto a răspuns:

Nu desenez ceva anume. In ultimul timp am desenat portrete. Imi place sa desenez si flori si peisaje.