| sev a întrebat:

Cum ajungi un star de cinema

Răspuns Câştigător
| CookieXDede a răspuns:

Buna, sev happy. Intrebarea ta mi s-a parut amuzanta la inceput, insa tin sa iti raspund ca prin multa munca vei ajunge un star de cinema. Ceva talent cu putina ambitie te va ajuta sa-ti indeplinesti visul. Inscrie-te daca ai oportunitatea, intr-un grup de teatru. Prin teatru, te-ar putea remarca cineva si iti va oferi o mare sansa si asa mai departe. Bafta happy Si sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu mult talent si multa munca. Succes si numai bine!

| Nymphetamine a răspuns:

Cu cap, talent si munca. happy

| Loly a răspuns:

Nimic nu este imposibil.Si de ce nu ai ajunge un star de cinema? Adica de ce nu? Intr-adevar e greu.Foarte greu.Dar nu imposibil.Inscrie-te la o scoala de actorie, participa la diferite castinguri si poate te va remarca cineva si vei primi sansa vietii tale.Adevarul este ca toate astea nu tin doar de talent.Iti mai trebuie si curaj, o situatie financiara cat mai buna si mult noroc.Dar totusi nu se stie niciodata. Daca te vede omul care trebuie ai toate sansele.Dar e greu, foarte greu.Bafta.winking

| EFLFRORIN a răspuns:

Talent + Multa Munca + Bani + Relatii = Cum ajungi un star de cinema.

| jessyka_9063 a răspuns:

Uitandu`te la TV sh visand

| Zap a răspuns:

Am o idee: iti schimbi numele si prenumele in Cinema Star si gata.winking