| SlєndєrGirL a întrebat:

Mi-a vazut cineva pisica? (raspunde la numele de Fifi si e star de cinema)

16 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

Da

| OnuOnulică a răspuns:

Ați observat că ninge afară? o.O laughing

| SlєndєrGirL explică (pentru OnuOnulică):

Am spus asta acum 2 zile

| zurick a răspuns:

Frank Sinatra?!
E in geam.

| LordBolton a răspuns:

Stai sa il intreb pe amicul meu : http://www.bz-berlin.de/multimedia/archive/00389/erwin-rommel_389728a.jpg

Nu nu stie nimeni unde este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ratato!? Sa vezi ce fain a cantat opera cu puşcăriaşi.

| viperra a răspuns:

Daca e cea mai scumpa rasa, nu nu am vazut-o. daca e d_aia cu gri, e la cateaua mea in gura

| SlєndєrGirL explică (pentru viperra):

Metis turchish angora

| bittersweetgirl a răspuns:

Ce nume ai pus la pisica laughing Fifi e nume de purice.

| LokiofAsgard a răspuns:

Cred ca am vazut-o ieri la televizor rolling on the floor

| SlєndєrGirL explică (pentru LokiofAsgard):

Serios? a jucat in multe filme de groaza... stii filmul ala cand pisica ii taie gatul la stapana cu o sticla de vin sparta? era ea. si da. era neaga de la machiaj

| คภ๔гє a răspuns:

Aia care e roz, zboara? Aaa...e si vargata, nu? happy Nu ai vazut-o azi la TV ca s-a dus la emisiunea "La Maruta"? Eu eram Maruta! hihi