| DoomNEzeu a întrebat:

Cum au aparut oamenii pe pamant?

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna...pai a facut pe adam si eva si apoi dupa ce au gustat din pomul din care le era interzis Dumnezeu i-a trimis pe pamant, unde au facut bebelashihee hee si tot asa pana s-a umplut pamantulbatting eyelashes

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceputul inceputurilor barbatul a aparut ca urmare a evolutiei unui limbric( de altfel avem si o ramasita a evolutiei ce se numiste stiintific penis). Apoi acum cateva milioane de ani o nava extraterestra a coborat si de atunci femeile ne-au invadat pamantul in ***...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau **** adm si eva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin maimute.Maimutele au evoluat si sau transformat in oameni... dar mai e o varianta cea biblica prin care dumnezeu ia creat pe adam sh evabig grinbig grinbig grinbig grinDepinde acum in care credeti voi.thinkingthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata cu disparitia dinozaurilor un mamifer care traia sub pamant a putut sa se inmulteasca fiindca nu mai era amenintat de acestia. din acesta in timp a rezultat stremosul omului si al maimutei, apoi omul a evoluat. dar toate astea nu ar fi putut fi posibile fara ca Dumnezeu sa existe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista doua modalitati una teoria creationista in care nu prea cred ca Dumnezue a creat oameni si a doua teoria evolutionista prin care maimutele au evoluat pana au ajuns oamenii apoi ei au facut copii si tot asa.Acum poti sa crezi ce vrei

| kayan a răspuns:

Voi realizati cat de stupid suna varianta asta cu: "un personaj atotputernic si atotstiutor din cer a creat un barbat si i-a luat o coasta si a creat o femeie si pentru ca au mancat un mar, i-a trimis pe pamant... pe care cred ca il crease ceva mai devreme". mie religia mi se pare o poveste frumoasa menita sa tina oamenii in frau. cat despre intrebarea ta... cred ca e evolutie. sau poate ne-au adus extraterestii laughing

| kayan a răspuns:

Ai grija, enigma, poate iti trage si doua palme...

| sanda2001 a răspuns:

Unii oamenii spun ca au aparut de la adam si eva cind dumnezeu la facut pe adam din coasta lui a facut-o si pe ieva unii oameni spun ca din maimute sint aproximativ 70 de raspunsuri care ne spun cum au aparut oameni!