| Alexandra18mai a întrebat:

Cum imi aleg o fotografie la profil?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra le editare profil aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si vezi ca in josul paginii ai ''Selecteaza imagine profil''->Rasfoire! Clik pe rasfoire ->te duci la folderul cu poze din pc si de acolo selectezi o poza pentru profil prin dublu click si apoi da click pe ''Salveaza profilul''! Bafta!

14 răspunsuri:
| ioana_3915 a răspuns:

Dai la editare profil si mai jos scrie choose file mai departe stii

| Miyukii a răspuns:

Te duci la editare profil unde iti spune mai jos sa-ti pui poza dai browse si iti cauti in calculator. Apoi o selectezi si ar trebui sa mearga dar daca nu ai contul aprobat prin email nu va merge.

| GiuliaTamas a răspuns:

Te bagi la editare profil si bagi la browse.

| lunarwolf a răspuns:

Dai editare profil in stanga -> jos ai 'alege fisierul' sub ceva gen 'selecteaz o imagine de profil' -> click si alegi imaginea.

Bafta! Funda?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima pagină > Utilizatori > Editeaza profilul >Selecteaza imagine de profil>Chose. Cam atat e. happy

| Delicate a răspuns:

Intri la editare profil si acolo este adauga fotografie. O sa-ti apara la profil dupa citeva minute, nu deodata!

| lordbogdan a răspuns:

Intrii la editare profil si iti pui o imagine care vrei tu big grin
fundita?

| barcelonamessi a răspuns:

Deci,dai copy pe o imagine de la un user TPU, dai paste pe desktop, si dai la editeaza profil dai browse si alegi imaginea de pe desktop.

| randy34 a răspuns:

Scrie acolo in stanga Editare profil. Apasa acolo.Jos de tot o sa iti scrie Chose File. Dai clik si iti selectezi din calculator. Funda?

| MyLife a răspuns:

La Editeaza profil

| Alexandra18mai explică:

Multumesc tuturor !

| MAriNiQ a răspuns:

Pui la editare profil ...si apoi dai mai jos

| iuly_5242 a răspuns:

Dai la "Rasfoire" cand iti creezi profilul si iti alegi foto din pc taubig grin... funditaaaaa?:*

| SweetDreams_4601 a răspuns:

Dai la editare profil si joos zice sa-ti alegi poza de profil. dai browse si alegi o poza din calculatorlu tau.