| Renny a întrebat:

Cum imi pot schimba fotografia de profil, si poza care o aleg ca fotografie de profil sa ramana cu like-urile?

2 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Pai dai pe fotorgafie și dai *make profile picture* sau *seteaza-o ca fotografie de profil*

| simina96 a răspuns:

Buna! Pai intrii la sectiunea,,Fotografii de profil'' -> dai la poza dorita acolo jos la,, Optiuni'' (daca nu iti apare din prima, poti duce mouse-ul pe poza) -> de acolo dai la,, Seteaza ca fotografie de profil'' sau daca poza dorita nu se afla la sectiunea,, Fotografii de profil'' intrii la albumul unde o ai si urmezi aceleasi instructiuni de mai sus.O zi buna! happy