| BAK a întrebat:

Cum pot indrepta perfect o foaie de hartie A3 de tip ciocan?
Daca stie cineva.

3 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

Dai cu fierul de calcat peste foaie. Dar ai grija cand o pui pe parchet sau pe o masa din lemn sa o iei repede dupa ce ai dat ca masa transpira de la condens si se curbeaza foaie!

Succes!

| BAK explică (pentru cristianfrunza):

Multumesc,asa stiam si eu, dar nu mai eram sigura si nu vroiam sa fac o prostie si sa imi stric foaia de concurslaughing

| imsoweird a răspuns:

Pui un material deasupra, apoi dai cu fierul de calcat, sa nu fie foarte fierbinte si sa nu tii prea mult