| Anonymus123 a întrebat:

Cum pot invata spaniola repede?

Răspuns Câştigător
| Aida_3174 a răspuns:

Downloadeaza de pe net program de invatare ...eu am luat engleza fara profesor si e chiar buna. Cauta spaniola fara profesor sau diferite programe asemanatoare. Daca nu, incearca la un profesor de pregatire din orasul tau

7 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Eu am invatat-o usor uitandu-ma la tenelovele pe acasa tv. oricum fiind o limba ce se trage din latina este ft usor de inv.deci asta e sfatul meu :uitate pe acasa tv! asa am invatat euhappy. mult succes! pupici mici:*

| Lynna a răspuns:

Uita-te la TELENOVELE. Eu asa am invatat. Intr-un an de uitat la telenovele eu am invatat mai multa spaniola decat stiu franceza. Iar franceza fac de 5 ani. Sau Fa niste meditatii. Eu cred ca spaniola este o limba foarte usoara cel putin mie asa mi se pare. Oricum succes la invatat.

| RasfoiescPeNet a răspuns:

Program de invatare de pe net cu expresii
https://www.scrigroup.com/......B61584.php

ceva dictionar
https://www.qsinonimos.com/

| AndraAlee a răspuns:

Uite-te la telenovele laughing

| bubbles_6003 a răspuns:

Uita-te la telenovele laughing

| zuzulyna a răspuns:

Pai te ajut eu...si eu am invatat spaniola foarte repede si stiu foarte bine limba...eu am invatat uitanfuma la telenovele daca esti fan poti sa inveti repede.si clar daca poti sa inveti repede
daca te ajuta funda

| Veleruzzica a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te relazezi si sa fii calma si vei invata spaniola repede!