| LuizaImperffect a întrebat:

Cum pot invata spaniola repede?big grin FUNDA:X

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.internetpolyglot.com/romanian/mainMenu.html
Pa, pa.

| Ervin a răspuns:

Telenovele. Uită-te la câteva şi înveţi.

| afrodita3333 a răspuns:

Uita-te la o telenovela happy eu de acolo am invatat sunt si ele folositoare la ceva nu?

| αиdяαdα a răspuns:

Uitându-te la telenovele? big grin

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Uita-te la telenovele cum ar fi: Impostoarea, Clase 406, Dona Barbara, Aurora, chiar si Kassandra, desi din ultima telenovela nu ti-as recoanda sa folosesti accentul.
Daca esti baiat si telenovelele nu iti plac, te poti uita la filme cum ar fi: Hispania (difuzat duminica seeara de la ora 22:00 pe Antena 1

| delete8 a răspuns:

Http://www.limba-spaniola.info/? gclid=CNrCku-NhqoCFY8o3wodsiblzQ
uitate si terog funda

| desenefaine a răspuns:

Cursuri gratis de limba spaniola https://www.youtube.com/watch?v=OH9nc5dRco0 Funda?