| AntoniaOrman a întrebat:

Cum pot invata cat mai repede si ma usor limba spaniola, fara profesor?

Răspuns Câştigător
| Ely3434 a răspuns:

Hey :* Nu ai cum. Daca vrei si s-o inveti cum trebuie. Poti face meditati cu un profesor. Eu fac la Engleza de 3 ani. Si stiu destul de bine big grin Asta e singurul mod in care o poti invata, sa incepi cu începutul, astfel o inveti bine :* Fundita? big grin

3 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Telenovelas daca nu vrei sa mergi in Spania si sa vorbesti cu lumea nu sa stai in casa

| apademasa a răspuns:

Iti recomand in cantitati mari: TELENOVELE!

| drDragan a răspuns:

Telenovele
eu no te perdodono