| artjoyhypnosis a întrebat:

Cum pot sa invat dansuri populare pentru nunta?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In intimitate, iei matura in brate si dansezi cu ea, privind pe monitor la pasii unor nuntasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ureche muzicala, ritm, si mobilitate, care vine la doua trei pahare de vin.nu mai mult ca te imbeti si te clatini, calci partenera pe picior sau rochie si o pui jos.priveste la dansatori si danseaza cu ei in gand, incet incet miscandu-te si tu.e usor.

| whattt a răspuns:

Vezi video pe youtube si uitete cu atentie la toti pasi. funda?

| artjoyhypnosis explică (pentru whattt):

Merci de raspuns. Sry, am dat-o deja...

| whattt a răspuns (pentru artjoyhypnosis):

Nu-i nimica