| waXonwaXoff a întrebat:

Cum pot sa ma inscriu la emisiunea cine stie castiga? ei vin si in provincie in afara de capitala?

10 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Cred ca da, atunci cand incepe emisiunea te uiti acolo jos si o sa scrie inscrieri si nr. de tel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da patesa iasa din capitala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu sa ma inscriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie prima tv cine stie castiga inscrieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este capitala frantei

| graylady a răspuns:

Sti emisiunea cred ca e asa facuta aiurea, cu figuranti, intr-una din editii am vazut o familie care mai fusese si la emisuni gen "Adio, dar te iubesc","Iubire interzisa", si alte emisiuni de tip reality-show...Pe site-ul prima tv gasesti un formular de inscriere :*.

| elenuca a răspuns:

Da