| PySyLoY a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati.CINE STIE...sa ma ajute sa ma inscriu si eu la emisiunea...FRUMUSETE PE MUCHIE DE CUTIT... mi-as dori foarte mult sa aflu chiar sa ma si inscriu...va rog mult de tot cat mai multe raspunshuri...cu shucces...

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

laughingrolling on the floorlol da ce sa cauti acolo ce sa-ti faca sa-ti mai taie din picioare sa nu mai ai 2 metri?:p

11 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Trimite si tu mail la Pro tv, poate te aud si te iau la emisiune.

| cioko19 a răspuns:

Extreme@protv.ro
acesta este adresa lor de e-mail
succeshappy

| Razvy197 a răspuns:

Pai intri pe www.frumusetepemuchiedecutit.ro si acolo iti da sa completezi un formular.asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite povestea ta la extrem@protv.ro cu toate detaliile si o fotografie.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa intri acolo decat daca te duci la niste preselectii care au fost sau la sfarsitul emisiunii e o adresa care apare pe ecran o notezi si trimiti poze cu ce ai vrea schimbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fa nu te iubeste nimeni si vrei sa-ti schimbi fatalau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti taie putin nasul ca e mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau daca afli inaintea mea te rog sa ma anunti si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba te inscrii pe form si apoi astepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se fac preselektii la ring grand hotel bucurest