| Vladina_1214 a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare pe care nu o mai vreau?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilitaţi: 1.Dacă întrebarea
mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

| ArinaMK a răspuns:

Http://www.tpu.ro/tehnologie/cum-pot-sa-sterg-intrebarile-de-pe-tpu/
uitete la primul raspuns ala cu white...nu stiu cum...

funda
?

| theorizer a răspuns:

Daca raportezi intrebarea iti poti pierde dreptul de a raporta intrebari si, fiind vorba de intrebarea ta, te poti alege si cu suspendarea contului.
Mai bine nu o stergi, pe TPU sunt mii de utilizatori, chiar crezi ca ii pasa cuiva de ce greseli ai facut tu?

| profudemate a răspuns:

Mergi sus la Contact si completezi formularul