| sabrinutza_6804 a întrebat:

CUM FAC daca vreau sa sterg o intrebare de pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa stergi tu singura intrebarile happy dai sus in dreapta la CONTACT si o rogi pe Raluca sa iti stearga intrebareabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu poti sa stergi tu intrebarile dar poti adresa o cerere in acest sens administratorului. Sus, in partea dreapta, gasesti CONTACT. Accesezi si trimiti cererea.

| Malvina24 a răspuns:

Scrii un mesaj Ralucai. si ti-o va sterge ea! simplu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi optiunea DELETE si apoi confirmi apasind butonasul OK. Simplu.

| Zâmbărici a răspuns:

Scrii un mesaj Ralucai...in partea dreapta a paginii este sectiunea contact.

Baftakiss

| denyscena a răspuns:

Nu merge sa stergi ce propozitie vroiai sa stergi