| Petre_Andreea_1978_j25D a întrebat:

Cum poti face ca oameni din sims3 sa aiba mai multa viata?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu nu aș putea, cred, să joc chestia aia fără trainere sau patch-uri. Am jucat puțin sims 3 însă m-am plictisit rapid și nu am mai stat să caut, însă tu poate găsești.

| zxcv1234 a răspuns:

Salut, sper ca aceste coduri o sa te ajutewinking
kaching - iti da 1000 dolari
motherlode - iti da 50 000 dolari
fullscreen on - iti apare jocul pe tot ecranul
fullscreen off - iti apare jocul intr-o fereasta
enableLlamas On - iti apare mesajul Llamas enebled
enableLlamas Off - iti apare mesajul Llamas disabled
jokePlease - scrii o gluma in consola
quit - iti iasa din joc
fps on - iti arata cate cadre pe secunda ai
fps off - nu iti mai arata cate cadre pe secunda ai
testingcheatsenabled true - intri in discutie cu un sim cu shift+click
shazaam - adaugi 2500 puncte satisfactie omului selectat
set age # - setezi ce varsta are un om, in loc de # pui numarul de ani
set career - setezi ce cariera are un om
force visitor - apare un vecin
make me know everyone - omul selectat cunoate pe toti oameni
make friends for me - iti faci prieteni
make happy - binedispui pe toti din casa
resetSim - daca se blocheaza omul pe undeva folosind aceasta optiune il deblochezi insa va dura ceva pentru ca trebuie refacut
moveObjects on - poti misca obiecte si pune obiecte indiferent unde vrei, nu mai ai limite
moveObjects off - anuleaza optiunea de mai sus
constrainFloorElevation true - permiti ajustari de teren pentru ca totul sa fie bine cand pui obiecte in panta sau in dealuri
constrainFloorElevation false - anulezi optiunea de mai sus
dissableSnappingToSlotsOnAlt on - poti muta obiecte cu tasta alt apasata
dissableSnappingToSlotsOnAlt off - anuleaza optiunea de mai sus
hideHeadlineEffects on - nu mai iti arata ce gandesc oameni
hideHeadlineEffects off - anuleaza optiunea de mai sus