| pavel17 a întrebat:

Cum sămi adaug prieteni?

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ii vizitasi profilul si nu stiusi cum sa-l adaugi pe respectiv? Simplu. adaugare prieten.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Intri la ei pe profil si dupa ai sub poza vezi ca scrie "Adaugare prieten"... dai click si se trimite o cerere de prietenie persoanei respective... apoi astepti sa vezi daca acesta va accepta happy

| Giuly_3112 a răspuns:

Pai te duci la un profil TPU si cauta acoala "adaugare prieten" si "trimite mesaj" da doar un click pe "adaugare prieten" si gata

| mikey a răspuns:

Pai dai la profilul lui si dai adaugare prieten...

| iri a răspuns:

Dai click pe avatarul acelui om apoi apesi pe "adaugare prieten"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la nume acolo deasupra intrebarii in partea stanga, unde scrie de ex.: Gigi intreaba:
si apesi pe nume si cauti la profilul lui/ei sub imagine cu verde "Adauga ca prieten" si il apesi. Astepti pana el/ea iti va accepta sau nu "invitatia". Sper ca ti-am fost de folos happy