| Ralyy a întrebat:

Cum adaug pe cineva la prieteni?

Răspuns Câştigător
| Vasya a răspuns:

Buna! Ca sa adaugi pe cineva la prieteni dai pe profilul respectivului si jos, sub imagine apare un chenar cu verde in care scrie "+Adauga prieten" Mult succes!

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Asta este prima parte, ce ți-au scris ei, partea a 2a este ca persoana să te accepte ca prieten.
Eu am respins câțiva. Că am considerat că mă fac de răs, cu ei, ca prieteni.
Partea a treia, este să nu se supere pe tine și să te șteargă de la prieteni.

| ionutz03 a răspuns:

Dai pe profilul lui si sub poza ai cu verde un plus si scrie Adauga ca prieten.winking

| Ciuuf a răspuns:

Apasa pe numele lui ala cu albastru si acolo arata profilul sau da adauga prieten si trebuie sa-ti scrie,, Prietenul tau a fost adaugat''succes

| Ralyy explică:

Ionutz, Am incercat asa si nu imi apare, imi apare decat cate funde are...

| Ralyy explică:

Mersi mult:*