| littlebluebutterfly a întrebat:

Cum se cumpara bilete de pe eventim.ro? Le rezerv dar dupa aceea cum le platesc si cum intru in posesia lor?

1 răspuns:
| XxREBELEExX a răspuns:

Pai daca vrei si stii siteul le poti comanda de pe pagina lor originala ( o sa-ti ceara varsta cu cine mergi.cate pers... unde stai...nr de telefon) eventual o sati zica la telefon sa iei biletele de la posta sau la scurt timp ti le vor da ei pe mess tu trebuie doar sa copiezi la imprimanta biletele pentru fiecare persoana iar banii ii dai cand ajungi la hotelul respectiv