| Andreea8520 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare, Cum cumpar bilete de pe eventim.RO?

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna. Te duci pe site, alegi din categoriile alea de sus 'muzica, cultura, sport, familie, altele', si de exemplu iti da un film, si langa film apare cu albastru: Bilete, dai acolo si iti apare intr-o pagina la ce ore si in ce zile e disponibil filmu. Verifici zilele si dai click din nou pe "Bilete" din dreptul zilei pe care o vrei, alegi cantitatea (1, 2, 3. 100) apoi "Adauga in cos" si de acolo cred ca te descurci. Bafta!

| Andreea8520 explică (pentru znstr):

Ok,mersi

| znstr a răspuns (pentru Andreea8520):

Cu placere!