| oana_3228 a întrebat:

Cum se fac bratarile prieteniei si acelea din ata? Deoarece imi plac foarte mult si am si foarte multe culori de ata. Daca doreste cineva sa ma ajute ii miltumesc daca nu... a si apropo nuprea asi dori linckturi dar sunt bine venite si acelea.

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Bratarile prieteniei se fac cu sufletul si se tin in inima, este adevarat ca pentru a-i arata cuiva prietenia merita sa lucrezi la asa o bratara.

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Scrie sus la cauta intrebari si raspunsuri "bratarile prieteniei "si iti va da 8 pagini cu raspunsuri. Intrebarea a mai fost pusa de vreo 6 ori. Bafta!

| DeMentaa a răspuns:

Http://amdoar18ani.ro/bratarile-prieteniei-cum-se-fac/

kido sprer ca ti-a mfost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din zale pecum incredere si respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti te pot ajuta eu... add : little_angel639@yahoo.combatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu de facut poti face difeite modale si marin din culori diferite
iei una cate una si le inozi de cate 2 ori siar cu aceeasi culoare faci ca toate culorile si dupa o iei poe a doua si tot asa
Multa Bafta la btratara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stau fara bratari din ata la mana si daca chiar te-ar interesa ai cata pe net ca eu de acolo am invatat sa le fac si cum a zis si elena se fac din suflet...