| Floarerosie a întrebat:

Cum se fac trucurile alea de magie care cineva intra intr-o cutie si baga sabii in cutia aia si apoi cand omul iese din cutie iese si cu o alta costumatie?

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

Usor daca esti langa o cortina sa zicem pui o cutie cu o intrare pe fata si o iesite pe spate! ok cand intra cineva inchizi cutia acel om iese pe spate isi schimba costumatia cel cu sabiile pune samiile foarte incet pentru a avea celalalt timp sa se intoarca apoi scoate toate sabiile si cel din cutei iese! co o alta costumatie!
daca vrei iti zic cum se face trucul cu taiatul cutiei in doua asta daca vrei big grin tongue!

3 răspunsuri:
| Floarerosie explică:

Da cosMax vreau sa imi spuitongue

| DenisX a răspuns:

Simplu,nu poti.

| nina52 a răspuns:

Pai normal cas exista niste compartimente speciale unde se ascunde persoana respectiva, dar atunci cand magicianul spune formulele magice persoana a iesit din cutie si se imbraca altfel