| Tzucu a întrebat:

Cum se face la o poza sa fie asa mai pe margini neclara si unde e persoana sa se vada clar?
big grin

Răspuns Câştigător
| Dumbledore a răspuns:

De obicei. aceste poze sunt facute cu aparat profesional dar se poate edita si in photoscape

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci cu un program de exemplu cu picasa! happy
SucceS! Daca vrei sa ti-l trimit poti lasa un id prin mesaj privat!

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Daca ai programul de editat poze photoscape intri si dai la "editor", iar apoi acolo jos dai la "region" apoi dai clik pe "mosaic" si apoi dai clik pe "jitter".happy Si pe margini editezi asa cu "jitter"tongue. Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa-pa:*.

| protos87 a răspuns:

Foloseste functia Macrowinking

| sabbi a răspuns:

Cred ca te referi la efectul macro big grin, il poti gasi in meniu aparatului sau telefonului, si daca il gasesti cand faci poza apesi pe buton, putin, da' nu de tot, pana vezi tu ca se face efectu si dupa aia apesi in continuare pentru a realiza poza big grin