| georggyy a întrebat:

Cum sa fac o poza sa se vada mai clar?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In primul rand sa nu misti camera sau sa te misti tu
In al doilea rand setezi luminozitatea camerei
In al treilea rand modifici daca e cazul setarile de la calculator care au legatura cu camera
Sau o editezi astfel in cat sa para clarawinking

| Bacemi a răspuns:

Cand faci poza e important sa astepti sa ai rabdare un pic pentru a nu iesi in ceata. Daca iti place mult o poza dar a iesit un pic aiurea se poate edita.

| Malvina24 a răspuns:

Sa se vada mai clar? Nu cred ca se poate(daca a fost facuta gresit nu poti repara asta) insa poti edita poze cu multe programe Photoscape(cel mai bun si cel mai usor de folosit_ Photoshine(e super, il ador), Photofunnia, Photo505, Portrait professional (si sunt gratis) super!

| georgiana a răspuns:

Poti folosi programe pentru editat, picasa, photoscape.

| georggyy explică:

Nu e o poza facuta cu camera ci una de pe net, unde e scrisul mai mic si nu prea se intelege. Si daca maresc nu se intelege nimic si de aia v-am intrebat:* multumesc de raspunsuri oricum:*