| ken3002 a întrebat:

Cum sunt francezii, caracteristici?

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Betivi,puturosi,si curvari.ca si romanasii.rolling on the floor
ps.@dandanut2001.francezii nu prepara piza.le-o prepara italieniirolling on the floor

| Himera a răspuns:

Sunt niste imputiti, motiv pentru care au inventat parfumul.

evenso
| evenso a răspuns:

Francezii sunt orgolisi peste masura, sunt cei mai buni bucatari din lume, foarte comunicativi, duplicitari.

| XtremePWN a răspuns:

Nu poti caracteriza un popor. Nu poti da " caracteristici" fara sa ironizezi sau sa dai in clisee. Daca ar fi sa caracterizezi romanii ai spune ca sunt tigani?

| zxcv1234 a răspuns:

Ce-i mai multi sunt cei cu ochi albastri francezi au acent cu multe pronuntii grele. Fracezii sunt cunoscuti dupa modul in care prepara pizza. Funda?

| ken3002 explică (pentru zxcv1234):

Francezi si pizza, aia sunt italieni