| Anonim_4466 a întrebat:

Cumpar monede si bancnote vechi! Lasati in raspuns id de unde va pot contacta.Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steven.x2008@yahoo.com

| yourSmile a răspuns:

Am bancnote vechi: de genul 1000 de lire italiene anul 1990, 5 lari 1995 tara Georgia

| goldjohn1969 a răspuns:

Daca te mai intereseaza scrie-mi la:
crismamarc@yahoo.com
...cu subiect BANCNOTE!

| Alberto_Alin_1993 a răspuns:

Salut am o moneda de 100 de korun din 1955 de argint are 25 de grame mai multe detalii le vezi pe net ...al1n_cash@yahoo.com

| sillas a răspuns:

Vand eu o colectie modesta de monede. da add: razvan_rapper@yahoo.com pentru a-ti trimite lista cu tot ce am, poate te intereseaza ceva!

| simsunel a răspuns:

Id meu e simsunel
am un sestertius din perioasa imperatorului calaudius 1 41-42 ad referinte RIC 96, BMC 115, BN 152, C 39 Sestertius Obv: TICLAVDIVSCAESARAVGPMTRPIMP - Laureate head right.
Rev: No legend - Wreath, EXSC/OB/CIVES/SERVATOS within. 41-42 (Rome). $10, 000 1/13/03.