| DariusXbest a întrebat:

Daca ai in mana un pistol cu un glont si in fata ta sunt 2 oameni, un alb, respectiv un negru.Pe care l-ai impusca?

Răspuns Câştigător
| cris_4495 a răspuns:

Esti un idiot, vrei sa vezi daca sunt oameni la fel de rasisti ca si tine? intrebarea ta e mai mult decat idioata, ce ar fi sa mananci o caramida?

26 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Pe niciunul; as cauta pe cel galben:sunt atat de multi incat invadeaza Pamantul! Glumesc desigur; serios vorbind,as schimba criteriul de culoare si as introduce unul politic; si atunci as impusca un parlamentar roman corupt si iresponsabil; totusi, cred ca mi-ar trebui mai mult decat un glont, atunci!

| Kodokuna a răspuns:

Pe tine.Nu sunt rasista.

| Angel0 a răspuns:

As impusca arta si cultura dintr-un singur foc.

| PetreConstanta a răspuns:

Pe mine pentru ca sunt proasta rau ce sa am cu bietii oameni

| Damasc a răspuns:

Depinde,daca prin negru te referi la rrom e clar.

| birdie14 a răspuns:

Pe niciunul, atat timp cat nu mi-a facut niciun rau.
Bafta.

| rahelyta a răspuns:

Nici unu

| rahelyta a răspuns:

Sau pe tine si se pare ca esti mai deschis la tenwinking

| Whiff a răspuns:

Probabil m-as sinucide.

| seby005 a răspuns:

Sal, pe nici unul. toti suntem oameni,.

| Fantasy a răspuns:

Pe negru ca ala sigur are si el un pistol ascuns pe undevastraight face

| manuelaaa a răspuns:

Pe ala alb,ala negru e sigur ca nu e ungurlaughing)(asa era un banc).
serios, ce intrebare e asta? nu as impusca vreodata pe cineva, cu atat mai putin daca are legatura cu culoarea pielii.straight face

| Americanuu a răspuns:

Pe mine. ca n-am nimic cu oamenii aia

| hailei2007 a răspuns:

Pe nici unul. De ce i-as impusca?! laughing

| Ramona3766 a răspuns:

Pe mine m-as impusca big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-aş trage in aer. deci, pe niciunul.

| ShowTim3 a răspuns:

Hmmm trag in sus si ii gonesc happy

| fffandreeea a răspuns:

L-as impusca pe cel care mia provocat un motiv intemeiat de al impuscahappy

| ItsMyTime a răspuns:

Pe alb ca negru a suferit destul de lungul timpului

| Reznov a răspuns:

Pe nici unul.L-asi omori pe cel care ar impusca pe unul dintre cei doi.

| RockTheNation a răspuns:

Pe cel alb ca ala negru sigur nu e ungur rolling on the floor)

| ViPeR_5346 a răspuns:

As fura pistolul!

| mFlavius a răspuns:

Pe tine, ca esti rasist.

| Caty_3047 a răspuns:

Asta ii un banc si raspunsu este : albul ca cel negru nu poate fi ungur. Eu personal nu asi inpusca pe nimeni pentru ca nu am nimic cu nici unul. Cunosc si unguri si chiar sunt de treba tongue

| Jan_3080 a răspuns:

Nu l-as impusca pe niciunul, dar ca sa-ti raspund exact eu as impusca albul.Destul au suferit negrii din cauza albilor.

| Lenutza_2417 a răspuns:

Sincer pe nici unu...deoarece toti avem aceleasi drepturi.si fiecare are 0 viata care trebuie traita din plin,(acesta e parerea mea) happy