| Adriana006 a întrebat:

Daca am construit o casa din origami din 100000piese pot intra in cartea recordurilor?

4 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Caută şi verifică cartea. Dacă nu este sau este dar l-ai depăşit atunci teoretic Adriana eşti deţinătoarea celui ai mare record la acestă categorie/experienţă sau cum i-o zice.(pentru a fi oficial cred că trebuie să fie un supraveghetor de la ei care să confirme reuşita, desigur făcută iar cu el de faţă).

| Adriana006 explică (pentru teo530):

Păi eu nu pot face casa de fata cu ei ca doar piesele le am facut de aproape un an ca durează, iar asamblarea la o parte imi ia cel puțin 1 săptămîna.Mai am 1 parte la acoperis si gata

| teo530 a răspuns (pentru Adriana006):

Atunci nu ştiu. Baftă!

| Ssssmokin a răspuns:

Daca nu exista un astfel de record in cartea recordurilor sau daca exista unul iar al tau il depaseste, atunci da.