| Vlady96 a întrebat:

Daca imi spuneti in ce an a inceput al doilea razboi mondial, dau fundita primului care-mi raspunde

Răspuns Câştigător
| Mik3 a răspuns:

16 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

1 sep 1939 Germania invadează Polonia.

| Zenithf a răspuns:

Nu tu @she s on fire, el era cu gandul la 69 dar o scris din graba invers. rolling on the floor

| TeoPT a răspuns:

@ჯ Šĥع`š Øη ƒίяξ ჯ, @Zenithf

Duceti-va ma si impuscati-va.
Sunt in clasa cu el, e cel mai bun la istorie din clasa, si da, a
terminat a VII-a. Doar ca si-a facut cruce cand a vazut cata prostie poate exista in unii utilizatori TPU si a vrut sa adune oamenii mai inteligenti. Dar tot prostia invadeaza pana la urma. straight face Va treziti voi repede sa comentati. Desteptii lumii, ce sa zicstraight face

7h30

| TeoPT a răspuns:

@ჯ Šĥع`š Øη ƒίяξ ჯ

Ti-am zis, si-a facut cruce cand, primul lucru care l-a vazut pe TPU a fost valul urias de prostie omeneasca.straight face Voia sa vada cine le mai are cu cultura generala pe aici, si nu doar cu sexul si muzica de cocalari.

Hai, pa.
P. S Nu mint pe nimeni, nici nu imi pasa daca ma crezi sau nu.tongue Poate esti invidioasa, alta explicatie nu imi gasesc, de ce oare dai atata din gurita.

7h30

| vladvlad23 a răspuns:

De pe 1 septembrie 1939 pana pe 2 septembrie 1945 http://ro.wikipedia.org/wiki/Al_doilea_razboi_mondial

| Sophie a răspuns:

1939. fundabatting eyelashes?

| DeathLord93 a răspuns:

3 Septembrie 1939 big grin

| Sorinella20 a răspuns:

1 septembrie 1939

| SorinDumitru a răspuns:

Al 2-lea razboi mondial a avut loc intre aniii 1939-1945 big grin

| Necunoscută a răspuns:

'96?raised eyebrows N-ai terminat a 7-a? Aaaa, da. Scuze oh go on. Ai fost absent la toate orele în care s-a vorbit despre al doilea război mondialhappy Şi era şi Google la dispoziţiehee hee

| Necunoscută a răspuns:

@Zenithf, de acordlaughing Ce pervers e smug

@7h30 Pe cine încerci să minţi?raised eyebrows E cel mai bun la istorie? Da' la română? "care"straight face. Păi, băi frate, ce naiba! Dacă era cel mai bun la istorie chatterbox nu era nevoie să întrebe în ce an a început războiul. Trebuia să ştie şi dacă îl trezeai la 3 noaptea din somn, şi-l întrebailaughing. Minte pe altcineva, cu noi nu merge big grin Nu te mai semna, nu-i nevoie. PS-Mă împuşc, dacă te împuşti tu primul'hee hee poate vine şi Zenith cu noilaughing

| Necunoscută a răspuns:

@ 7h30 Păi dragăhee hee dau atâta din guriţă? Nu prea credbig grin. Nici nu vorbesc, eu doar scriu. Şi el credea că dacă pune o astfel de întrebare, va descoperii cine ştie ce filozofi pe aici? Eu cred că n-a ştiutlaughing). I mean, mi se pare foarte logic: nu ştii ceva, vrei neapărat să afli, întrebi! Dar, cum naiba, ştii ceva, dar totuşi, tu întrebi despre acel ceva thinking N-are sens.Invidioasă?! Tot ce-i posibilbatting eyelashes dar cu siguranţă, nu pe voiwinking.

| Zimbabwe a răspuns:

1 septembrie 1939- incepe
2 septembrie 1945- se termina funda?big grin

| alexandraalina46 a răspuns:

In locul tau ia-s da fundita lui srin dumitru dar daca te-ai grabit.

| Leo_3827 a răspuns:

| Cristinel2008 a răspuns: