| Andreea_4805 a întrebat:

Daca sunt persoane care se pricep la pictat, va rog frumos sa ma ajutati si sa-mi spuneti si mie cu ce as putea sa fac conturul la desene, conturul sa fie subtire, am incercat pensule de tot felul si nu reusesc! Niste idei va rog sad

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu pixul/stilou cu tus (poate fi gasit la magazine de specialitate), rotring. peace signwinking Succes!

P. S. am mai completat, ca sa se inteleaga mai bine.winking

| nicole_9460 a răspuns:

Poti sa faci cu o pensula suptire de la oja

| sasha a răspuns:

Sper sa intelegi : pui doua coli pe masa si le pui paralele uan langa cealalata, lasi distanta intre ele numai catde subtzire iti trebuie tie conturul si le lipesti cu scoci dar numai sus si jos la mijloc sa ramana liber si cu acea distanta intre ele dorita, apoi cu pensula si cu ceea ce ai creat poti reusi sa faci un conturwinking

| Andreea_4805 explică:

Multumesc big grin