| ooFuChsiAoo a întrebat:

Am nevoie de cateva idei de desene pe unghii...thinking dar sa fie ceva simplu ca la chestii prea complicate nu ma pricep si nu de alta dar trebuie sa mi le fac singura big grin. Aaa si inca ceva... unde as putea gasi oja cu pensula din aia subtire si lunga special pentru nailart?(eventual un site unde pot face comanda)
Funditawinking:X si >big grin

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Pentru oje poti incerca pe okazii, sau, sunt aproape 100% sigura ca, gasesti la tine in oras magazine care vand produse de make-up la preturi mult mai mici.De acolo iti poti cumpara absolut ce vrei.Pentru modele, iti trimit id prin mesaj si daca imi dai add, iti dau modele sa-ti faci cate unu'in fiecare zi a anuluihee hee. Ma ocup cu asa cevabig grin

5 răspunsuri:
| Smile_5509 a răspuns:

Da-ti toata unghia cu alb apoi fa puncte negre sau roz(daca faci roz ies foarte sweet).Sau french cu o floricica sau fluture pe coltul unghiei.

| Anonim69 a răspuns:

Poti face un delfinas se face usor
trasezi o linie ii faci codite si ce vezi tu ca i mai trebuie

| ElecktroFloweR a răspuns:

Pai sitei nu stiu dar cred ca modele am cateva idei. Poti sa-ti faci un french cu pietricele decoratiuni sau cu sclipici, cate o unghie cu o culoare diferita, pe o unghie cate un model, nu imi vin acum ideile dar fi inventiva. Puneti toate ojele pe masa, uitate la ele apoi gandeste. Sau cred ca o varianta mai simpla ar fi sa te uiti pe google si sa furi idei de acolo.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai fa-ti si tu o floricica; o inimioara; sau fa-ti doar pe unghia de la degetul mic o floricica asa cu negru.:-? Uite poate vezi ceva care sa-ti placa aici.:) http://www.google.ro/......tp?/images Pa-pa:*.