| Bellany a întrebat:

Sunt acele lacuri cu pensula din aceea subtire pentru a face modele cu as putea sa imbrovizez o pesula de aia, una de pictat nu e buna? Sau ce idei imi dati? Fundaa si multumiri pentru oricine incearca sa ma ajute :*

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Desigur ca e buna.Ori iei o pensula oarecare,de marime medie sau mare, si o tai, ori iti cumperi direct o pensula nr 1 sau 2. http://zinanails.ro/......_image.php

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai, daca vrei sa faci modele pe unghii eu iti recomand sa cumperi o oja speciala pentru model.Are pensula subtire.Asa vei reusi sa faci model.

| dianadya a răspuns:

Da poti folosi.Dar poti folosi si pensula mare dar sa ai sablon.