| oliviutza a întrebat:

Daca vine rapirea! ce veti face? dau funda pentru cel mai sincer si corect rasp!

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Kidnaparea?! Sau ceee wtf omg lol. kthnxbai.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Aaaam,care rapire?
aia legata de 2012, cand oamenii credinciosi,„oamenii lui dumnezeu" „se vor ridica la ceruri",bla,bla,bla?
NIMIC. daca ma voi plimba si eu cu „liftu`" bine,daca nu, poate voi incepe sa ma rog si eu.
dar eu oricum nu cred in tampeniile astea!
in biblie nu se spune nimic de 2012, si toti spun ca asta se va intampla datorita lui dumnezeu, ori daca biblia nu pomeneste nimic...

| DarkDevilClaudya a răspuns:

Rapirea?