| Andreea201012 a întrebat:

Pe langa ce vine Baneasa. este aproape de barlad? funda pentru cine a inteles ce am zis si rasp corect

4 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Bună
Am înţeles cât de cât, dar, din păcate, n-am un răspuns pentru tine.
Pa, pa
By Piţifiţă.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

@Kittyyo: Stai jos! 4.
Muncipiul Bârlad se află în judeţul Vaslui, la 110 km nord de Galaţi şi la 50 de km sud de Municipiul Vaslui (şi, pentru Kittyyo la 120 de km sud de Iaşi).
Băneasa, pe de altă parte, e aeroport în Municipiul Bucureşti.
Nu sunt nici pe departe apropiate una de cealaltă.

| Kittyyo a răspuns:

Baneasa e in Bucuresti, Barlad e in Iasi...Sunt totusi cateva sute de kilometriihappy

| Iuonas a răspuns:

Baneasa e aireport in bucurest.