| Bєshka a întrebat:

Dati-mi si mie ceva idei ca sa desenez. Ceva anime...deastea...dau fundawinking

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&q=anime

| BilaDorel a răspuns:

Draw me like one of your french girls.

| Bєshka explică:

Am incercat sa desenez un ochi real si mi-a iesit super tare :X

| AdyXtraOne a răspuns:

S-ar putea sa ma iei in gluma, chiar poate te voi face sa razi, dar iti recomand sa desenezi diverse personaje din My Little Pony, mai ales daca le ai cu desenu'. Si vezi sa fie Generatia 4, celelalte sunt rahaturi. Sper ca am ajutat!

| DeeaNrn a răspuns:

Din Naruto...

| xAnonimul a răspuns:

Ti-as recomanda, daca esti prgatit/a sa desenezi asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Stiu pe multi care au incercat sa deseneze si iese super:X:X