| Buii a întrebat:

Deci am citit Fausta si Fausta invinsa si apoi Cavalerii Pardaillan si mi-am dat seama ca am facut prostia sa citesc primele 2 carti inainte, as dori totusi sa stiu care este urmatoarea carte dupa Cavalerii Pardaillan, intrucat sunt 10 volume parca, si poveste de dragoste a lui Pardaillan cu Louise nu s-a terminat, adica nici nu a inceput inca, si sfarsitul cartii zice ca o sa continue.

Ma ajute si pe mine careva?

Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Les Pardaillan,L’Épopée d’Amour,La Fausta,Fausta vaincue,Pardaillan et Fausta,Les Amours du Chico,Le Fils de Pardaillan,Le Trésor de Fausta, La Fin de Pardaillan, La Fin de Fausta

1 răspuns:
| Daniel_Lucovici_1969 a răspuns:

Iata ordinea Cavalerii Pardaillan (2 volume), Epopeea dragostei, Fausta, Fausta învinsă, Pardaillan și Fausta, Iubirile lui Chico, Fiul lui Pardaillan, Comoara Faustei, Sfârșitul lui Pardaillan și Sfârșitul Faustei.