| emyseby a întrebat:

Deci vreau sa-mi incep un show de animatie in PhotoShop si After Effects ca RObotzi dar n-am idei. Poate cineva sa-mi dea o idee?
Cea mai amuzanta si interesanta ia funda!

Răspuns Câştigător
| SpEed07 a răspuns:

Pai,ai putea face si despre oameni, o viata a unui copil, ca Bula de exemplu, doar sa-i dai alt nume, cu pretenul lui care in fiecare zi fac cate o pozna!
Varianta 2:
Ai putea face despre ceva epic rau, ca doi gandacei idioti care nu au ce face si isi cauta ceva! Imaginatia omului e nesfarsita! FUNDA?

| emyseby explică (pentru SpEed07):

Sa stii ca sunt bune ideile dar mai astept daca nu iti dau tie funda, ok?

3 răspunsuri:
| SpEed07 a răspuns:

Si daca vei face sa imi dai si mie link-ul lor sa ma uit la ele! Add pe mess la praslea.sergiu@yahoo.com