| Bamboccea a întrebat:

Demonstrati caracterul subiectiv al operei literare Amintiri din copilarie. Aveti in vedere si urmatoarea afirmatie critica : "Ceea ce spune el nu e valabil prin continutul obiectiv, ci prin cel subiectiv. Povestitorul, prin judecatile asupra lumii din afara, se caracterizeaza obiectiv numai pe sine"

FUNDA happy

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca ne dai tema? Ai citit Regulamentul? Daca nu, citeste-l acum ca sa vezi ca aici NU se fac teme. Nu de alta, dar sa stii macar, de ce ti-a fost raportata intrebarea.

| totmike a răspuns:

1.ai un avatar de tot cacatu. fara scoala am fi toti niste inculti(ca tine). ppoate are partile ei rele da poti tu sa spui ce vrei, ne trebuie.
2.i'm not doing you fukin' homework

| totmike a răspuns:

Mda ce sa spun,, boule'' citeste regulamentu

| Bamboccea explică:

Mda ce sa spun "desteptule" daca nu te intereseaza intrebarea mea nu te implica in cometarii sucker!