| Rowi76 a întrebat:

Din pacate nu mai am loc de cartile pe care doresc sa le vand.
Unde as putea sa le vand repede, in asa fel incat sa scap de ele mai repede?

Eu sunt din Brasov. Daca sunt doritori, ma pot contacta pe adresa de email: whitethornrowan76@gmail.com

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Anticariatele achizitioneaza.
Daca vrei sa te contacteze persoane private, pune si tu o lista, spune din ce domenii ai cartile. Altfel...

Răspuns utilizator avertizat
| Kiara7 a răspuns:

Anticariate, încearcă pe olx sau pe grupuri de pe Facebook dedicate vânzării cărților

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns:

Le poti dona unei biblioteci.