| alinlovin4 a întrebat:

Dupa ce ai vazut unde ai fost repartizat la liceu, ce acte iti trebuie sa duci si de unde. funda. mersi

Răspuns Câştigător
| Pisicutaaaa a răspuns:

Cererea de inscriere
Cartea de indentitate( daca este cazul) si certificatul, in copie legalizata;
Adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala
Foaia matricola pentru clasele V-VIII
Fisa medicala
Bafta!

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Dupa ce ai fost repartizzat te duci la scoala gen cu un dosar sa iti dea foaia matricola, si late chestii de la ei o sa iti exolice cei de la secreariat totusi o sa fie o aglomeratie imensa