| Astaroth a întrebat:

E cineva din cluj pe aici? daca da cum este orasul, cum sunt oamenii etc?

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Sunt ( si eu ) student la Cluj. Orasu` e super full in timpu` saptamanii, de obicei mai plin noaptea ca ziua, deci night-life awesome, ca arhitectura e frumos, oamenii isi vad fiecare de treaba lor ( poti sa fi tu cat vrei de special/a, dar pe strada nu se uita nimeni intepator la tine ) dar in acelasi timp foarte sociabili, iubim alcoolul ( palinca ), suntem studenti, deci sustinem echipa U Cluj. Daca vrei sa te distrezi nu se pune problema nicicand, vrei cluburi de "fite", exista, vrei localuri, pub-uri, karaoke, orice gen de muzica, bautura ieftina, avem si d`alea. No` cam asta e esentialu`. Daca mai sunt intrebari, aici sau in mesaj privat. Succes.

3 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

O sa-ti placa tongue

| DomnulZ a răspuns:

E unul dintre cele mai frumoase si mai civilizate orase din tara,
Dar are o singura problema, e un oras foarte scump, preturile sunt destul de mari. Cel putin la fel de mari ca in Bucuresti.

| Q89 a răspuns:

OFF - Esti student la Cluj? felicitari!
ON - nu stiu :-D