| Fragile a întrebat:

Este cineva fan al cartilor "Peggy Sue si fantomele"? Eu le ador.:X.Stiu Volumul 1 "Ziua cainelui albastru" si Volumul 2 "Somnul demonului". Are cineva idee daca a aparut si volumul 3 sau celelalte.Sunt 10 volume.Si as vrea foarte mult sa le citesc. Dar nu gasesc nicaieri nici pe net Volumul 3 sau altele, numai volumele 1 si 2.sad Si daca ma uit in carte, la inceput scrie numele celor 10 volume, dar la primele 2 scrie numele in romana si la celelalte 8 scrie in francea numele.Cine stie unde se pot gasi celelalte 8 de cumparat chiar si pe net?

(uite, o sa indeplinsec visul lui NOname si nu o sa scriu f ___a)

Răspuns Câştigător
| Ade a răspuns:

Si eu citesc! Nu sunt inca traduse celelalte volume. Matusa mea lucreaza la o librarie, asa ca ma conacteaza cand apar. Iti transmit si tie cand aflu. Eu is din Timisoara si le-am luat de la libraria "Cartea de nisip".(ii fac si eu reclama)